Výlety a zábava v Porto Santa Margherita

TRHY JSOU V NEDALEKÉM LETOVISKU CAORLE KAŽDOU SOBOTU 8-13 h.

Potrogruaro a návštěva vinice – odjezd z Caorle 18.00 h, návrat cca 22.00 h z Portogruara .

Portogruaro je nejvýznamnějším městem východního Benátska. Je zde nádherné historické centrum, kde můžete pozorovat přechod mezi středověkem a renesancí a italskou i benátskou gotiku. Za prohlídku stojí mlýny na řece Lemene a kostely, ve kterých je uchováno spoustu známých děl. Poté navštívíte vinici Amadio, kde na Vás čeká občerstvení a kde  ochutnáte několik druhů místního vína. Český doprovod bez odborného výkladu.

Cena na osobu: 18 € / osoba

Odpolední/večerní Benátky kombinované – odjezd z Caorle 14.00 h, návrat cca 21.00 h z Benátek.

Výlet autobusem do Punta Sabbioni a poté lodí do centra Benátek, s českým doprovodem bez odborného výkladu. V Benátkách volný program (návštěva historických památek, projížďka po Canale Grande vaporettem – vodní bus, nebo na gondole). V autobusu dostanete mapku Benátek a informace.

Cena na osobu: 25 €  / osoba

Verona – odjezd z Caorle 8.00 h, návrat cca 20.00 h z Verony.

Prohlídka světoznámého města Romea a Julie. Relax na břehu krásného italského jezeraČeský doprovod bez odborného výkladu.

Cena na osobu: 28 € / osoba

Denní Benátky + ostrovy – odjezd z Caorle 8.00 h, návrat cca 18.00 h z Benátek.

Výlet autobusem a lodí s českým doprovodem bez odborného výkladu, v autobuse dostanete informace a mapku Benátek. Po příjezdu autobusem do přístavu Punta Sabbioni se pokračuje dále lodí na ostrov Burano, Murano a Torcello. Pokračuje se do Benátek na náměstí Svatého Marka..

Cena na osobu35 € / osoba

Terst a zámek Miramare – odjezd z Caorle cca 8.00 h, návrat cca 18.00 z Terstu.

Prohlídka města a návštěva zámku s nádhernou zahradou. S českým doprovodem bez odborného výkladu.

Cena na osobu: 26 € / osoba

DALŠÍ NABÍDKA:

Benátky lodí z přístavu Caorle. Pondělí – Pátek     

Lodí přímo z Caorle, bez českého doprovodu. Plavba trvá 2 hod, vyplouvá se z přístavu v 8.00 h a zpět z Benátek v 16.00 h.

Večerní plavba podél pobřeží. Neděle – Pondělí

Vychutnejte si večerní vánek a světelnou hru neobvyklích romantických barev při měsíčním svitu. Vyplouvá se z rybářského přístavu ve 21.00h a návrat je ve 22.30.

Plavba lodí po lagunách. Pondělí – Pátek.

Výlet trvá cca 2,5 hod. Proplujete krásnou krajinou poblíž domu, kde žil spisovatel E. Hemingway, vyplujete na moře, navštívíte rybářskou osadu a rybářské chýše z rákosu. Ideální výlet jak pro děti tak pro dospělé.

Vodní park Aquafollie (otevřeno každý den)

Celodenní vstupenka do vodního zábavního parku. Tobogány, skluzavky a další nejen vodní atrakce. Připojit se můžete k animačnímu programu nebo jen relaxovat pod slunečníky u bazénu. V aquaparku najdete veškeré vybavení včetně stánků s občerstvením. Otevřeno od 10.00 do 18.00h.

Verona opera – DLE PROGRAMU (od 20.06.)

Informace o vystoupeních u delegáta.

Gardaland zábavní park (od 20.06.)

Druhý největší zábavní park v Evropě ležící na jihu jezera Lago di Garda. Horské dráhy, volný pád a spousta dalších atrakcí pro dospělé i děti. Celodenní, odjezd cca 8.00 návrat cca 20.30-21.00.