Residence Panfilo

Tato apartmánová budova se nachází ve velmi výhodné pozici a to v těsné blízkosti pláže a současně nedaleko historického centra na začátku večerní pěší zóny. Apartmány jsou příjemně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, koupelnou, TV/SAT, klimatizace.
 

Mono A1: (max. 4 osoby) studio (jedna místnost) se dvěma rozkládacími dvojlůžky, kuchyňský kout, koupelna, balkon, výhled na moře.

Mono A2: (max. 4 osoby) studio (jedna místnost) se dvěma rozkládacími dvojlůžky, kuchyňský kout, balkon, koupelna, výhled do vnitřního atria.

Mono A3: (max. 4 osoby) studio (jedna místnost) se dvěma rozkládacími dvojlůžky, kuchyňský kout, koupelna, balkon, orientace do ulice.

Bilo B1: (max.4/5 osob)  denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, ložnice se třemi lůžky, koupelna, balkon, výhled na moře.

Bilo B2: (max. 5 osob)  denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, ložnice se třemi lůžky,  koupelna, balkon, výhled do vnitřního atria.

Bilo B3: (max. 4 osoby) denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem,  ložnice se dvěma lůžky, koupelna, balkon, výhled do ulice.

Trilo C 1: (max. 6 osob) denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, dvě ložnice po dvou lůžkách,  koupelna, balkon, výhled na moře.

Trilo C 2: (max. 6 osob)  denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, dvě ložnice po dvou lůžkách, koupelna, balkon, boční částečný výhled na moře.

Trilo C 3: (max. 6 osob)  denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, dvě ložnice po dvou  lůžkách, koupelna, bez balkonu.

Quadri D: (max. 8 osob)  denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, tři ložnice po dvou  lůžkách, koupelna, balkón, výhled na moře.

Termíny a ceny na vyžádání.