Residence Antares

ANTARES  ROSSO / ANTARES VERDE

Velmi oblíbená residence! 

Dva sousedící apartmánové domy v zeleni s bazénem pro děti a pro dospělé v části Lignano Sabbiadoro.   Výborná poloha nedaleko od centra a cca 200 metrů od pláže. Prostorné apartmány mají velké balkóny.  V budově jsou výtahy, Wi-Fi připojení, SAT-TV, místo pro auto ve společné zahradě do vyčerpání míst.  Pračka ve společných prostorách (za poplatek), možnost využití tenisového kurtu za poplatek (v nedalekém rezortu LOS NIDOS, cca 100 m).

Apartmány jsou prakticky zařízené, mají vybavený kuchyňský kout, koupelna, TV/SAT, mikrovlnná trouba, myčka, klimatizace (zdarma), trezor, Wi-Fi (zdarma), balkón/ terasa.

Dny příjezdu a odjezdu jsou: úterý, čtvrtek a sobota a neděle.                                                                        

Minimální požadovaný pobyt je 1 týden. Na vyžádání je možné rezervovat méně než 1 týden s 25% příplatkem.

ANTARES ROSSO – TYPY APARTMÁNŮ

A3: (28 m2, max. 3 osoby) – mono (jedna místnost) s rozkládacím dvojlůžkem a jedním lůžkem, kuchyňský kout, koupelna, balkón.

B4*: (50 m2, max. 4 osoby)– ve 2 podlažích – v nižším patře – obývací místnost s dvojlůžkem a kuchyňským koutem, koupelna, balkón, ve vyšším patře – ložnice se dvěma lůžky, koupelna.

B5*: (54 m2, max. 5 osob)– ve 2 podlažích – v nižším patře – obývací místnost s dvojlůžkem a kuchyňským koutem, koupelna, balkón, ve vyšším patře – ložnice se třemi lůžky, koupelna.

C6*: (45-50 m2, max. 6 osob)– dvě ložnice po dvou lůžkách, obývací místnost s dvojlůžkem a kuchyňským koutem, 2x koupelna, balkón.

Termíny a ceny na vyžádání.