Villaggio Luna

Popis residence:  apartmánová residence a patrové řadové vilky postavené v klidné a zelené lokalitě na jižním okraji Caorle. Apartmány jsou moderně zařízeny, mají terasu nebo balkón. Vilky mají vlastní zahrádku ( typ B1/B3/C1/D) nebo terasu( typ B2/B4/B5/C2). Apartmány a vilky jsou vybaveny TV/  některé mají klimatizaci (na vyžádání). Součástí komplexu je velký bazén a bazén pro děti s lehátky, dětské hřiště a pizzerie.

Residence Mono A pro 4 osoby: obytná místnost se 4 lůžky (rozkládací)a kuchyňským koutem, koupelna, terasa.

Residence Bilo B pro 4 osoby: obytná místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, ložnice, koupelna, terasa.

Residence Trilo C pro 6 osob: obytná místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, 2 ložnice, koupelna, terasa. Trilo C1 – mezonetový apartmán.

Vilky Bilo B1-5 pro 5 osob: v přízemí obytná místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, v 1.patře ložnice se 3 lůžky, koupelna, balkónZahrádka se zahradním nábytkem.

Vilky Bilo B3-4 pro 4 osoby: v přízemí obytná místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, v 1.patře ložnice se 2 lůžky, koupelna, balkónZahrádka se zahradním nábytkem. 

Vilky Bilo B2-5 – pro 5 osob: v přízemí obytná místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, v 1.patře ložnice se 3 lůžky, koupelna, balkónTerasa se zahradním nábytkem.

Vilky Bilo B4-4 – pro 4 osoby: v přízemí obytná místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, v 1.patře ložnice se 2 lůžky, koupelna, balkónTerasa se zahradním nábytkem.

Vilky Bilo B5-4 – pro 4 osoby: v přízemí obytná místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, v 1.patře ložnice se 2 lůžky, koupelna, balkónTerasa se zahradním nábytkem – velmi malá.

Vilka Trilo C1/C2 pro 6/7 osob: v přízemí obytná místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, v 1.patře 2 ložnice, koupelna, balkón. C1 – zahrádka se zahradním nábytkem, C2 – terasa se zahradním nábytkem.

Vilka Quadrilo D pro 8/9 osob: v přízemí obytná místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, v 1.patře 3 ložnice, koupelna, balkón. Zahrádka se zahradním nábytkem,

Vybavení a služby: výtah, 2 bazény, zahrada, bar, parkoviště.

Vzdálenost od pláže: 150 – 250 m.    Pláž: písek.     Zvířata: nejsou povolena.

Termíny a ceny na vyžádání.