Residence Albatros

Nová elegantní apartmánová rezidence je situována přímo u přístavu jachet. Skládá se ze tří částí, v centrální části je umístěn bazén. Ideální dovolená pro všechny generace.

Všechny apartmány jsou moderně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, kávovar, koupelna, TV, trezor, některé apartmány s klimatizací.

Bilo B1: (max. 5 osob) (v přízemí) obývací místnost s rozkládacím dvojlůžkem, ložnice se třemi lůžky, kuchyňský kout, koupelna, WC, zahrádka.

Bilo B2: (max. 4 osoby) (v patře) obývací místnost s rozkládacím dvojlůžkem, ložnice se  dvěma lůžky, kuchyňský kout, koupelna, WC, balkon.

Bilo B3: (max. 4 osoby) (v podkroví) obývací místnost s rozkládacím dvojlůžkem, ložnice  se dvěma lůžky, kuchyňský kout, koupelna, WC, balkon.

Bilo B4: (max. 4 osoby) (v patře) obývací místnost s rozkládacím dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, kuchyňský kout, koupelna, WC, bez balkonu.

Trilo C1: (max. 6 osob) (v přízemí) obývací místnost s rozkládacím dvojlůžkem, dvě ložnice po dvou lůžkách, kuchyňský kout, koupelna, WC, zahrádka.

Trilo C2: (max. 6 osob) (v patře) obývací místnost s rozkládacím dvojlůžkem, dvě ložnice po dvou lůžkách (jedna může být s palandou), kuchyňský kout, koupelna, WC, balkon.

Termíny a ceny na vyžádání.